VITO LED КРУШКА ADVANCE A60 E27 13W 1118LM 2700K (ТОПЛА СВЕТЛИНА) 1517090

4.58 лв.

VO/ADVANCE/A60/13W/SMD/E27/2700K/CBOX/LEDBULB

Код: VT-1517090 Категории: , Етикет: