VITO LED КРУШКА ADVANCE A70 E27 19W 1748LM 2700K (ТОПЛА СВЕТЛИНА) 1517270

8.37 лв.

VO/ADVANCE/A80/19W/SMD/E27/2700K/CBOX/LEDBULB

Код: VT-1517270 Категории: , Етикет: