VITO LED КРУШКА BASIS A60 E27 9W 783LM 2700K (ТОПЛА СВЕТЛИНА) 1515710

2.11 лв.

VO/BASIS/9W/SMD/E27/2700K/A60/CBOX/LED LAMP

Код: VT-1515710 Категории: , Етикет: