VITO LED КРУШКА ADVANCE A60 E27 16W 1440LM 6000K (СТУДЕНА СВЕТЛИНА) 1517230

5.78 лв.

VO/ADVANCE/A62/16W/SMD/E27/6400K/CBOX/LEDBULB

Код: VT-1517230 Категории: , Етикет: