VITO LED КРУШКА ADVANCE A60 E27 13W 1144LM 4000K (НЕУТРАЛНА СВЕТЛИНА) 1517100

3.89 лв.

VO/ADVANCE/A60/13W/SMD/E27/4000K/CBOX/LEDBULB

Код: VT-1517100 Категории: , Етикет: