VITO LED КРУШКА BASIS A60 E27 9W 801LM 4000K (НЕУТРАЛНА СВЕТЛИНА) 1515720

2.11 лв.

VO/BASIS/9W/SMD/E27/4000K/A60/CBOX/LED LAMP

Код: VT-1515720 Категории: , Етикет: