VITO LED КРУШКА ADVANCE A70 E27 19W 1824LM 6400K (СТУДЕНА СВЕТЛИНА) 1517290

8.37 лв.

VO/ADVANCE/A80/19W/SMD/E27/6400K/CBOX/LEDBULB

Код: VT-1517290 Категории: , Етикет: