VITO LED КРУШКА BASIS A60 E27 9W 819LM 6400K (СТУДЕНА СВЕТЛИНА) 1515730

2.11 лв.

VO/BASIS/9W/SMD/E27/6400K/A60/CBOX/LED LAMP

Код: VT-1515730 Категории: , Етикет: