VITO LED КРУШКА BASIS A60 E27 11.5W 1058LM 6400K (СТУДЕНА СВЕТЛИНА) 1515700

2.35 лв.

VO/BASIS/11.5W/SMD/E27/6400K/A60/CBOX/LED LAMP

Код: VT-1515700 Категории: , Етикет: