Schneider Electric Декоративна рамка 1 елемент, бяла

1.17 лв.

product or component type:Рамка
Гама на продукта:Asfora
Тип опаковка:пакетопоток
Цветови нюанс:бял

Код: SC-EPH5800121 Категории: , Етикет: